This web page requires JavaScript to be enabled.

JavaScript is an object-oriented computer programming language commonly used to create interactive effects within web browsers.

How to enable JavaScript?

Venge Disc met Sram Red eTap AXS

Gesprek van de week was de nieuwe 12 speed groep van Sram. Deze draadloos schakelende groep is een update van de vorige generatie en Sram heeft de nodige verbeterpuntjes doorgevoerd. Zo schakelt de eTap AXS een stuk sneller dan zijn voorganger, is de remkracht van de schijven beter in te stellen én is op de achterkassete een kransje erbij gekomen voor nog meer flexibiliteit in het verzet.

Specialized kreeg beschikking over deze nieuwe groep en plaatste hem op het racemonster S-Works Venge Disc. Wat ons betreft een gouden combinatie! De plaatjes mogen er dan ook zeker zijn.